Teatry i festiwale:

Art Stations Foundation – Joanna Leśnierowska (Stary Browar Nowy Taniec) www.starybrowarnowytaniec.pl

Dada von Bzdülöw, Gdańska Korporacja Tańca www.dadateatr.pl

Ełcki Teatr Tańca, Festiwal "Impresje" www.eck.elk.pl

International Contact Festival www.contactfestival.de

 

Israeli Contact Festival www.contactil.org

 

Iwona Olszowska www.iwonaolszowska.pl

 

Kielecki Teatr Tańca www.ktt.pl

 

Kino Tańca www.kinotanca.pl

 

Lubelski Teatr Tańca  www.ltt.art.pl

 

Międzynarodowy Festiwal Improwizacji www.minifestival.republika.pl

 

Międzynarodowe Prezentacje Współczesnych Form Tanecznych www.ckis.kalisz.pl

 

Ponderosa Dance Festival www.ponderosa-dance.de

Tyskie Spotkania Teatralne - Teatr Mały www.teatrmaly.tychy.pl

 

 

Serwisy tańca:

 

www.contactimprovisation.eu

 

www.moderndance.pl

 

www.nowytaniec.pl

 

 

Inne:

 

Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury Kalisz www.ppskak.go.pl

 

PPAS Obsługa techniczna (światło i dźwięk; podłogi baletowe) www.ppas.pl

 

Studio Feel - Katarzyna Madziała www.studiofeel.pl

 

Project Salsa, Łódź www.projectsalsa.pl

 

Fantom, Toruń www.fantom.torun.pl

Złocieniecki Ośrodek Kultry, http://www.zok.zlocieniec.pl/

Styl Bet, http://www.styl-bet.com.pl/

www.aleksandrascibor.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now